It’s all about the eyes! Rimmel news

January 8th, 2017
|
img_0460

Doufám, že jste si užili vánoční svátky a vykročili pravou nohou do nového roku :)
Ne, že bych si slavnostní atmosféru neužívala, ale každý rok mám v lednu dobrý pocit, když se vrátím zpět do “svého každodenního režimu”.
S tím souvisí i další z pravidelných recenzí produktů Rimmel. Tentokrát se jedná o produkty k úpravě obočí a líčení očí. Takže pojďmě na to!

Brow this way
Gelové fixátory obočí používám už několik let a patří mezi mé oblíbené produkty! Je to vlastně taková řasenka, která zvýrazní a hlavně zafixuje obočí do požadovaného tvaru. Jelikož mám své obočí docela světlé, používám pro jeho zvýraznění nejprve paletku od Rimmel a poté jej zafixuji barevným gelem. Pro recenzi jsem použila odstín #002, který je pro světlejší obočí a působí opravdu přirozeně. Na trhu je ještě odstín pro tmavě hnědé obočí a pro ty z vás, které mají od přírody tmavé a husté obočí a nepotřebují jej zvýrazňovat barvou, existuje i transparentní verze. To, že má produkt tři barvené verze, hodnotím velmi kladně! Nově gel obsahuje též arganový olej pro péči.

img_0486+ přirozený vzhled
+ výběr více odstínů

Scandaleyes Bold
Tekuté oční linky používám v podstatě denně, i když na denní líčení volím spíš hnědou barvu, která mi přijde méně nápadná.
Nicméně líčení s černou linkou je nadčasové a v kombinaci s rudou rtěnkou je to klasika!
Přiznávám, že neumím zacházet s tekutými linkami se štětečkem a nejsem schopna s nimi vytvořit čistou linku. Vždycky si kupuji linky s pevným hrotem, jakoby fixem. Scandaleyes Bold má pevný aplikátor s kuličkou na konci, se kterým se překvapivě dobře pracuje a linka mi vydržela celý den perfektní. Škoda je, že mají linky lesklý finish, což nemám moc ráda (na fotce jsem použila ještě klasickou tužku, která lesk zakryla).

img_0489+ lehká manipulace
– lesklý finish

Extra long lash
Kdo čtete moje Rimmel recenze pravidelně, víte, že tenhle typ řasenek od Rimmel mám moc ráda. Je to ta subtilní řada, jejíž řasenky stojí pár korun a mají výrazně lepší výsledky, než dražší řasenky stejné značky. Tahle má silikonový kartáček a řasy krásně prodlouží. Pro výraznější objem je třeba ji nanést ve více vrstvách, ale za 99 Kč ji nelze nic vyčítat!

img_0490 img_0530 img_0531i+ prodlouží a neslepuje řasy
+ kvalita / cena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Facebook Instagram Forrst Last FM Bloglovin