Friday off!

February 6th, 2017
|
IMG_0641

V pátek jsme se rozhodla udělat si malé volno a vydat se aspoň kousek za hranice a zkontrolovat, co je nového v Drážďanech. Jelikož už je dokončená dálnice D8, autem sem dojedete za hodinku a půl. Další důvod k tomu sem zajet na nákupy častěji!
Slevy byly na začátku února už přeci jenom probrané, ale i tak jsme něco málo ulovily, daly si dobrý oběd a prostě si užily den. Jednou za čas to doporučuji všem!

Protože jsme většinu času trávily v autě nebo v obchodech, asi po dvou týdnech jsem si oblékla něco jiného než péřový kabát a zimní boty. Jak víte, stylové outfity mám sice ráda, ale ne tak, abych chodila po zasněžené Praze v kožené bundě a teniskách, na to mě holt neužije. Už asi fakt stárnu :)
Zároveň jsem ale chtěla něco pohodlného a tak jsem sáhla po téhle klasické mikině, kterou jsem koupila ve slevách na Zoot. Je to takový ten praktický basic kousek, který se hodí ke všem pohodlným outfitům.
Kromě toho, že byla zlevněná, jsem na ni použila ještě cashback díky registraci na Tipli.cz.
Je to cashback web nabízející extra slevy na nákupy v mých oblíbených obchodech, jako je např. Zoot, Notino, Damejidlo.cz, Tchibo a spoustě dalších. Například na Booking.com můžete využít slevu až 4%, což je zatím nejvíc, co jsem na českém cashback serveru viděla. Zvlášť u rezervací na Booking.com, kde často člověk utratí větší částky peněz, se už sleva vyšplhá docela vysoko a od té doby, co vím, že cashback funguje, už jinak rezervace ubytování nedělám :)

Pokud by přeci jen ještě někdo nevěděl, jak cashback server a tedy i Tipli.cz funguje, snad mu pomůže popis níže;
Je třeba se na webu registrovat pomocí vaší emailové adresy, na kterou vám ihned dorazí potvrzující email. Na webu Tipli.cz si poté v seznamu stačí vybrat obchod, ve kterém se chystáte nakoupit. Po prokliku už jen pokračujete s nákupem tak, jak jste zvyklí.
Tipli.cz váš nákup ihned zaznamená a emailem vám potvrdí výši odměny, kterou následně získáte z nákupu zpět. Výše této odměny se liší u každého obchodu a je buď ve výši procent z utracené částky nebo pevné slevy v korunách.
Odměna poté bude připsána na váš Tipli účet nejdříve za 14 dní. Ano, chvilku to trvá, ale tuto dobu je nutné vyčkat pro případ, že byste zakoupené zboží vrátili. Já jsem nakupovala v období před Vánoci a tak jsem na schválení mé odměny čekala necelý měsíc. Jakmile odměna dostala zelenou od obchodníka, můžete si ji nechat vyplatit na váš bankovní účet.
Pokud byste chtěli navýšit odměny z nákupů, můžete Tipli.cz doporučit známým a získat tak bonusové odměny.

cashmere coat VINTAGE sweatshirt ZOOT jeans ZARA bag COCCINELLE sneakers NIKE

cashmere coat VINTAGE sweatshirt ZOOT jeans ZARA bag COCCINELLE sneakers NIKE

IMG_0632i IMG_0625i IMG_0610i

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Facebook Instagram Forrst Last FM Bloglovin