Rimmel My Grey Collection by Rita Ora

March 2nd, 2017
|
IMG_0652i

Co přesně se ukrývalo v balíčku plném stříbrných produktů Rimmel? Samé limitky z kolekce od Rity Ory, která je laděná do šedo-chameleonového balení! Kolekce je inspirovaná pokračováním filmu Fifty Shades, jak napovídají i jména některých produktů (lak na nehty My Grey a tužka Guilty Grey… chybí už jen pouta!). Film jsem sice neviděla (a nechystám se), ale produkty jsem rozhodně vyzkoušela!
Kolekce obsahuje 5 kousků v balení se speciálním potiskem a Ritiným podpisem. A jaký je verdikt?

Lasting Finish rtěnka
Stříbrný obal působí o level výše než všechny ostatní rtěnky stejné značky a barva Rita´s red je svůdně temná a rudá. Jedná se dle mého o polomatnou rtěnku. Vzhledem k její ceně (99,90 Kč) a dostupnosti nabízí značka skvělou kvalitu!

IMG_0667
60 Seconds Super Shine lak na nehty
U Rimmel laků na nehty mám obecně ráda jejich široké kartáčky. Lak se s nimi dobře nanáší a stačí vám dva tahy na jeden nehet. Barva My Grey je trendy a skvěle se hodí k odstínu rtěnky.
Lak má krémovou konzistenci a k perfektnímu výsledku vám bude stačit nanést jednu vrstvu. Pokud použijete top coat, má lak výdrž víc jak jeden týden. Vzhledem k tomu, že je rychleschnoucí, je to manikúra v cuku letu!

IMG_0673

Pudr Stay Matte
Tento pudr z limitované kolekce je translucentní / průhledný, tedy nepřidává na tvář žádnou další barvu. Proto působí dokonale přirozeně. Jelikož je bezbarvý, dobře se s ním též fixuje např. korektor kolem očí.
Spousta make-up artistů vám pro přirozený vzhled doporučí nepoužívat po nanesení make-upu již žádný pudr. Jenomže co my, které máme spíše mastnou pleť? Popravdě si neumím představit, že bych si make-up nebo bb krém nezafixovala pudrem. Ale tento produkt je perfektním řešením!
Kdyby v jeho balení bylo ještě zrcátko, už bych si jiný nekoupila :)

IMG_0676i IMG_0679i

Extra Super Lash řasenka
Už si přijdu trochu hloupě, jak tu vždycky tyhle úzké řasenky od Rimmel vychvaluji. Ale já je mám fakt ráda! Sama jsem si jich několik koupila a pokaždé, když se mě kolegyně před výplatou ptají, jakou řasenku si mají pořídit, volba je jasná :)
Vlastně je až nepochopitelné, že za 69,90 Kč Vám řasenka vytvoří tak dlouhé a objemné řasy!

IMG_0670i

Shadow stick stíny
Jednodušší aplikace už nemůže být. Tužkou stíny nanesete přímo na oční víčko a jemně rozmažete do ztracena štetcem na oční stíny. Dobře se s touto tužkou též vytváří efekt kouřových očí, zvlášť, pokud si nejste tolik jisté svou zručností se štětci! Přijde mi, že obecně stíny v tužkách mají delší trvanlivost než většina sypkých. Nicméně těm z vás, kterým se oční stíny rychle dostanou do očních vrásek, doporučuji použít nějaký primer.

IMG_0669i

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Facebook Instagram Forrst Last FM Bloglovin